English

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

mor_lojistik
Mor-Fil Denizcilik Uluslararası Taşımacılık

 

2004 yılında kurulan Morfil Denizcilik Ltd. kısa süre içerisinde deniz, hava, kara, demiryolu, kombine, proje yük taşımacılığı ve gemi kiralama servisiyle iş ortaklarına

zamanında, hızlı ve eksiksiz hizmet vermektedir.

 

Ana faaliyet alanımız taşıma ve lojistik hizmetleridir. Bu anlamda kara, hava, deniz, demiryolu nakliye güzergahlarını zaman ve maaliyet olarak en optimal şekilde kullanarak, ithalatçı ve ihracatçıya lojistik destek sağlamaktayız.

 

Değişen koşullara hızla adapte olarak ve verilen hizmetlerin içeriğini müşterilerimi- zin taleplerini göz önüne almak suretiyle genişleterek çalışmaktayız.

 

Geniş acente ağı, deneyimli kadrosu ile tüm talepleri yerine getirecek ve çözümler üretecek bir anlayış ile hizmet vermekteyiz.

İş Ortaklarımız Neden Bizi Seçiyor?

Firmamız, profesyonel ve deneyimli ekibiyle ve uluslararası acentelik ağı ile müşterilerine geniş kapsamlı lojistik hizmetleri vermektedir. Müşteri tatmini sağlamamızın ve müşteri beklentileri karşılamamızın anahtarı pro-aktif ekibimizle geleceğin projelerine bugünden hazırlanmamızdır. Operasyonel bilgi ile piyasa deneyimi ni aynı potada eriterek geniş hizmet yelpazemizle sizlere en iyi kalitede maliyet-etkin lojistik çözümleri sunmaktayız.

E-mail