English

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

projelojistigi
Proje Lojistiği

Standart dışı ölçülerdeki ve ağırlıktaki yüklerinizin nakliyesi çoğunlukla birden fazla taşıma şekliyle gerçekleştirilir. Her türlü iş ve tarım makineleri, trafo, türbin, kule, askeri yükler, vb yükler bu tür yükleme kapsamına girmektedir. Bu tür yüklerinizin varış noktasına hedeflenen zamanda varması için proje taşımacılığı ekibimiz proje lojistiği yönetimi ve organizasyonu konusunda hizmet vermektedir.

Standart dışı yüklerin lojistiği için geniş bir bakış açısına sahip olmak gerekmektedir. Proje lojistiği yönetimi oluşabilecek potansiyel problemleri öngörmeyi ve sıradışı koşullar meydana geldiğinde hızlı ve isabetli karar almayı gerektirir. Bu tür yükleriniz için her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek deneyimde bir organizasyona sahibiz. Ekibimiz, projeniz için en etkin yükleme şekillerini ve rotalarını belirleyip size özel bir lojistik planı oluşturarak projenizin lojistik maliyetlerini öngörmenizi sağlar.

 

 

İş Ortaklarımız Neden Bizi Seçiyor?

Firmamız, profesyonel ve deneyimli ekibiyle ve uluslararası acentelik ağı ile müşterilerine geniş kapsamlı lojistik hizmetleri vermektedir. Müşteri tatmini sağlamamızın ve müşteri beklentileri karşılamamızın anahtarı pro-aktif ekibimizle geleceğin projelerine bugünden hazırlanmamızdır. Operasyonel bilgi ile piyasa deneyimi ni aynı potada eriterek geniş hizmet yelpazemizle sizlere en iyi kalitede maliyet-etkin lojistik çözümleri sunmaktayız.

E-mail