English

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

socyuklemeorganizasyon

-Konteyner müşteriye ait olduğu için varış yerinde konteyneri denizcilik hattına geri teslim etme zorunluluğu yoktur. Neticede varış yerinde konteyneri hatta teslim etmek için limana iç taşıma maliyeti söz konusu olmayacaktır.

-Müşteri söz konusu konteyneri daha sonraki yüklemelerinde de kullanabilir.

-Konteyner mülkiyeti müşteriye aittir ve müşteri istediği zaman konteyneri satabilir veya depolama, prefabrik ofis gibi çeşitli amaçlar için kullanabilir.

 

 

SOC Yükleme Organizasyonu

 

Yükleyicisi veya alıcısı liman bölgelerinden uzak olan yüklemelerde  SOC (yükleyiciye ait konteyner) yükleme organizasyonu sıklıkla tercih edilir. Özellikle inşaat projeleri yapan müteahhit firmalar genellikle bu yöntemi uygun bulmakta ve yük konteynerini varış yerinde depolama & barınma aracı olarak süre sınırlaması olmaksızın kullanmaktadırlar. Firmamız bu hizmeti denizcilik hatları, gözetim şirketleri ve konteyner tedarikçisi kardeş şirketi ile işbirliği içerisinde vermektedir. Bu hizmeti yük konteyneri satın alan bütün müşterilere denizyolu taşımacılığı için gerekli olan yük konteynerine gözetim sertifikası sağlayarak vermekteyiz. 

 

Bu tür denizyolu ve kombine SOC konteyner taşımacılığının aşağıdaki gibi avantajları vardır;

-Bazı rotalarda navlun maliyetleri hat konteyneri (COC) ile yapılan yüklemelerden daha düşüktür.

-Müşteri demuraj, konteyner bekleme ücreti ve konteynere verilen hasar masrafı gibi maliyetlerden muaf olacaktır.

 

İş Ortaklarımız Neden Bizi Seçiyor?

Firmamız, profesyonel ve deneyimli ekibiyle ve uluslararası acentelik ağı ile müşterilerine geniş kapsamlı lojistik hizmetleri vermektedir. Müşteri tatmini sağlamamızın ve müşteri beklentileri karşılamamızın anahtarı pro-aktif ekibimizle geleceğin projelerine bugünden hazırlanmamızdır. Operasyonel bilgi ile piyasa deneyimi ni aynı potada eriterek geniş hizmet yelpazemizle sizlere en iyi kalitede maliyet-etkin lojistik çözümleri sunmaktayız.

E-mail